Onderwater actiecamera ontworpen voor duikers

Paralenz 1000

De duikcamera van Paralenz is een actiecamera die speciaal is ontworpen voor duikers, ontwikkeld met behulp van duikers van over de hele wereld, en gebouwd door een team van ontwerpingenieurs die een passie hebben voor duiken en de onderwaterwereld. Ontworpen om net zo gemakkelijk te gebruiken onder het oppervlak als het hierboven is, heeft Paralenz de ultieme actiecamera voor duikers ontwikkeld, met een compromisloze houding ten opzichte van kwaliteit of functionaliteit. 

Het team van Paralenz zocht contact met de internationale duikgemeenschap om hen te vragen wat ze graag zouden willen zien in een actiecamera voor duikers. Bijna 250 duikers uit 38 landen hebben de ontwikkeling van de Paralenz-duikcamera ondersteund. Het resultaat is een kleine, stoere camera met een aantal baanbrekende nieuwe functies, nog nooit eerder gezien op een onderwater actiecamera.

Een deel van de ontwerpfilosofie was om een ​​product te maken waarmee iedereen - ongeacht hun duikervaring of fotografische expertise - hoogwaardige onderwaterfoto's kan maken en high definition-beelden van hun duikervaringen kan opnemen.

'Het hebben van meningen van zoveel duikers was van onschatbare waarde. Het maakte het mogelijk prioriteiten te stellen wat belangrijk was in een camera voor duikers en welke problemen we moesten oplossen. Bovendien hebben ze de camera strenger getest dan we ooit hadden kunnen doen ', zegt Martin Holmberg, CEO van Paralenz. 

Enkele van de belangrijkste functies zijn:

·         Temperatuur- en druksensoren die uw duik registreren en deze informatie weergeven in uw video's

·         Automatische dieptecontrole kleurcorrectie, waardoor lensfilters overbodig zijn

·         Dankzij de lange levensduur van de batterij is het opnemen van 4K-video bij 30 fps mogelijk gedurende meer dan twee uur

·         Paralenz Dive-app waarmee u duikprofielinformatie naast opgenomen beelden kunt weergeven en deze met andere duikers kunt delen

·         200m diepteclassificatie zonder extra behuizing - een primeur in de recreatieve duikmarkt

De camera is opgebouwd uit bekende en uitgebreid geteste technologie, zowel op het gebied van software als hardware, maar dit is de eerste keer dat deze verschillende elementen zijn gecombineerd in een duikervriendelijk ontwerp.


De automatische dieptekleurcorrectie van de Paralenz maakt filters overbodig

'We wilden ons concentreren op duikers en ze de ultieme actiecamera geven die speciaal bedoeld is voor duiken. Dit doel heeft een enorme invloed gehad op het besluitvormingsproces onderweg. Dit gaat niet alleen over een uitstekende resolutie en scherpte, de beste componenten en de nieuwste technologie. Het gaat erom hoe we deze elementen combineren in een intuïtief ontwerp met duikspecifieke functies, zoals de duiklog, share en camera in één, 'zegt Martin Holmberg, een van de ontwikkelaars van de nieuwe camera.

"Actiecamera's worden gemaakt voor elk doel, maar duiken is een unieke sport en duikers stellen de meest extreme eisen aan hun uitrusting. We hadden een camera nodig die eigenlijk gemaakt was om te duiken - dus we hebben er een gebouwd en we hopen dat het een verschil zal maken voor duikers over de hele wereld ", zegt Michael Trøst, CIO bij Paralenz. 

Paralenz ontving in 2017 een Red Dot Award voor het ontwerp van het product.

TECHNISCHE SPECIFICATIES

·         Waterdicht tot 200 m / 656 ft / 21 ATM

·         shockproof

·         Bruikbaar met handschoenen

·         Videoresolutie: 4K / 30fps, 1080p / 120fps, 720p / 240fps (MOV - H.264 codec)

·         Nog steeds resolutie: 3840 x 2160, 8MP

·         Audio-opname, interne microfoon

·         Witbalans: Normaal of DCC (Depth Colour Correction)

·         Batterij: LiPo - opname van 1600 mAh / 3+ uur (1080p / 30 fps)

·         App: Bekijken / Delen / Instellingen (iOS & Android)

Gewicht / afmetingen: 161g / 116x35x38 mm

Behuizing: Milieubescherming aluminium en polycarbonaat (geen externe behuizing vereist)

·         Poort: USB-C (voor snel opladen)

·         Opslag: 64 GB Micro SD-kaart (Klasse: U3 of V30) - niet inbegrepen

·         Bevestigingen: inclusief maskerhouder en universele bevestiging meegeleverd

·         Verbindingsmogelijkheden: Dual-band WiFi, Bluetooth & USB

·         Display: 0,5 "OLED

·         Bedrijfstemperaturen: -20 ° C tot 85 ° C, EVA-vulling (minimaliseer batterijontlading in koud water)

Vanaf 1 juni verkrijgbaar in Amerika, Australië en Europa www.paralenz.com , later dit jaar verkrijgbaar in Azië 

RRP 
€ 649,00 (Europa, inclusief btw.) 
$ 599,00 (VS, exclusief belasting)

www.paralenz.com 
www.facebook.com/paralenz/

                                                                      

·                     

·                     

·                     Delen

·                     Pin

·  Waarom de Paralenz DCC verslaat het gebruik van kleurfilters

·                           

·         Toen de Paralenz® duikcamera vorig jaar werd uitgebracht, trok dit wereldwijd de aandacht van duikers vanwege zijn baanbrekende functies, ontworpen met een volledige focus op scuba- en freediving.

·         Deze functies lossen veel van de problemen op die alle andere actiecamera's hebben wanneer ze worden gebruikt voor duiken: u hebt geen extra behuizing meer nodig en de camera heeft een maximale lengte van 200 meter. De nieuwe 'Auto Record'-functie zorgt ervoor dat je nooit zult vergeten om te beginnen met het opnemen van je duik. En uw beeldmateriaal kan direct na de duik worden overgebracht naar uw smartphone of tablet dankzij het ingebouwde WiFi-systeem van Paralenz. Maar het meest opvallende voordeel voor veel duikers is dat de Paralenz-duikcamera geen kleurenfilters nodig heeft. De oplossing wordt 'Depth Colour Correction' of kortweg DCC genoemd.

·         WAAROM IS DE PARALENZ DCC BETER DAN TRADITIONELE FILTERS?

·         Er zijn veel redenen waarom de dieptecontrole kleurcorrectie van Paralenz zo'n game-changer is, we hebben er een paar opgesomd:

·         GEEN GEDOE MET FLINTERDUNNE FILTERS

·         Er is een eindeloze variëteit aan kleurenfilters beschikbaar - verschillende kleuren voor verschillende dieptes en watertypen, sommige zijn gemaakt om te draaien en sommige hangen aan touwtjes van de camera. Ze moeten allemaal worden gewijzigd wanneer je van diepte verandert, ze zijn omslachtig, fragiel, ze kunnen verloren raken of breken. De Paralenz-duikcamera heeft geen filters nodig! Niets om te verdwalen, te vergeten of om tussen duiken te wisselen.

·         

·         VERBAZINGWEKKENDE KLEUREN RECHTSTREEKS UIT DE CAMERA

·         Omdat de DCC continu kleurt, worden de opnamen op basis van uw diepte gesorteerd, zodat u elke foto zo goed mogelijk kunt kleuren en u zich op de duik kunt concentreren. Je hebt niet langer de rode tint aan de oppervlakte of de donker / blauwe afbeelding op diepte, die wordt gemaakt door de externe rode filters die nodig zijn voor alle andere actiecamera's. DCC betekent dat je je nooit meer zorgen hoeft te maken over de kleurcorrectie onder water!

·         MEER LICHT BETEKENT MEER KLEUR

·         Telkens wanneer u een filter voor een cameralens plaatst, werkt het als een absorberende zonnebril en dus vermindert het de hoeveelheid licht die door de lens moet. Het resultaat is wazig en donker beeldmateriaal. De Paralenz-duikcamera heeft geen filters nodig - dit betekent dat al dat mooie licht recht naar de lens gaat en de DCC zijn magie laat doen.

·         

·         VERVEELD VAN KLEURCORRECTIEBEELDEN?

·         Wanneer u externe kleurfilters gebruikt, moet u de kleuren in de postproductiesoftware nog aanpassen om de kleuren dichter bij de werkelijkheid te brengen. Met de Paralenz doet u dat niet, wat betekent dat het veel gemakkelijker en sneller is om uw kleurrijke opnamen direct na de duik te delen met de Paralenz Dive-app op uw telefoon of tablet.

·         

·         VEEL MEER DAN ALLEEN BETERE KLEUREN

·         DCC is veel meer dan alleen mooie kleuren - u krijgt direct scherpe en heldere beelden van de camera, zonder het gedoe van filters en de behoefte aan kleurcorrectie. Het belangrijkste van alles is dat je je op je duik kunt concentreren en niet op je camera!